Návod k použití

1. TAHLO upevněte jedním uchem za sedák tahajícího a druhým za řidítka taženého. V případě, že ucho nelze na řidítka pevně usadit, použijte upínací poutko - viz návod níže.

2. Domluvte si s dítětem signál, například "3-2-1 TEĎ", po kterém vy začnete šlapat a dítě řídit!

Během jízdy se domlouvejte - zpomalujeme, brzdíme. Je to zábava!

3. Během úseků cesty, kdy TAHLO nepotřebujete jej bezpečně zavěste na batoh, na záda, nebo řidítka. TAHLO je sakra skladný kousek radosti!Použití příslušenství:

TAHLO vesměs drží skvěle beze všech přídavných vychytávek..

K TAHLU lze na našem eshopu dokoupit Poutko s karabinou nebo Prémiové Poutko s Karabinou.

Poutka slouží k uchycení na hladké hlavice kol (hladké představce), kde by se TAHLO samotné, nedokázalo zachytit. S karabinou vytvoří pevné spojení mezi vašimi koly.
(Jen pozor - TAHLO tímto ztrácí možnost se samo vysmeknout v případě nenadálé situace.)

Premium POUTKO lze také použít k převážení TAHLA.Upozornění: Dodržujte návod k použití a údržbě. TAHLO vyžaduje koordinaci a komunikaci mezi táhnoucím a taženým. Použití pomůcky nijak nezabraňuje nebo nesnižuje riziko pádu a úrazu. Při tažení osob věnujte zvýšenou pozornost terénu a provozu kolem sebe. O překážkách v provozu či nebezpečí informujte včas taženou osobu, která nemusí mít dopředu výhled. V případě pádu okamžitě zastavte. 

TAHLO se nesmí používat na dálnicích a silnicích 1. a 2. třídy. Na ostatních veřejně přístupných komunikacích je TAHLO možné používat, pokud to schopnosti jezdců, hustota provozu a vnější okolnosti umožňují s ohledem na bezpečnost všech účastníků provozu.

Údržba: Ošetřujte vlhkým hadříkem. Po "větším dobrodružství" perte v ruce mýdlovým prostředkem a teplotou vody do 30 stupňů.